NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » WASZE FORA » NIE BĄDŹ OBOJĘTNY/A – POMÓŻ – PRZEKAŻ 1% PODATKU PRZY ROZLICZENIU PIT ZA 2021R

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Nie bądź obojętny/a – Pomóż – Przekaż 1% podatku przy rozliczeniu PIT za 2021r

Przekaż 1%
  
n.lipsk
14.01.2022 05:00:56
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #7906175
Od: 2022-1-14

Dzień Dobry Kochani!!!
Nadszedł czas i okres rozliczeniowy podatku PIT za 2021r, chciałbym bardzo gorąco i serdecznie z całego serca prosić Was Kochani każdego z osobna i indywidualnie, bo decyzja o przekazaniu 1% jest indywidualną sprawą każdego. Proszę o Pomoc i wsparcie o 1% podatku z rozliczenia PITU za 2021r. Pamiętajcie o mnie wypełniając swój PIT. Choruję na serce, rozpoznanie zasadnicze, choroba serca i naczyń krwionośnych w przebiegu miażdżycy. Utrwalone, przewlekłe migotanie i trzepotanie przedsionków, Powiększenie jam serca, graniczna grubość przegrody m-komorowej. Przewlekła choroba niedokrwienna serca, Choroba nadciśnienia z zajęciem serca. Choroba wieńcowa I 25,0 Stan po FFE GPZ i GP, PCI + DES 12.2013r. Okres hemodynamiczny II NYHA I 50.0. Wymagam systematycznego leczenia w tym P/Zakrzepowego, rokowanie niepewne. Podlaskie Centrum Sercowo – Naczyniowe – Oddział Kardiologiczny wymagam opieki osób trzecich. Diagnozy, operacja serca naprawa zastawek, wszczepienie protezy zastawkowej, naprawa przedsionków. Jestem w bardzo ciężkiej sytuacji zdrowotnej, finansowej, Pomóż-Przekaż mi 1% podatku z corocznego rozliczenia PIT Wystarczy w rozliczeniu rocznym PIT wpisać: KRS : 0000270809 a w polu Cel szczegółowy : Sawicki 8455 Darowiznę można odliczyć od podatku, Pozdrawiam Eugeniusz, Więcej info. na stronie, Poznaj historię:
https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/eugeniusz_sawicki_8455.html

www.dzieciom.pl/14932

Proszę Wszystkich Was Kochani z osobna i indywidualnie wesprzyj – Pomóż
Przekaż swoim znajomym, Kolegom i Koleżankom i nie tylko – nie bądź obojętny/a – Pomóż Poznaj moją historię,
https://www.siepomaga.pl/eugeniusz-sawicki
Rozumiem bardzo że decyzja o przekazaniu 1% jest indywidualną sprawą każdego, więc proszę niechaj moja Prośba trafi do jak największej grupy osób indywidualnie

Proszę o info zwrotne czy mogę liczyć o 1% podatku od Was Kochani.
Serdecznie Dziękuję Wszystkim indywidualnie!!!



  
Electra03.05.2024 10:39:25
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » WASZE FORA » NIE BĄDŹ OBOJĘTNY/A – POMÓŻ – PRZEKAŻ 1% PODATKU PRZY ROZLICZENIU PIT ZA 2021R

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny