Grupa: Użytkownik
Posty: 21 #8369972 Od: 2025-2-6
| Cześć, zastanawiam się nad zastosowaniem ograniczników mocy w instalacji i nie wiem, czy to ma sens w domu. Słyszałem różne opinie. Podczas poszukiwań trafiłem na https://karoelektro.pl/aparatura-elektryczna/aparatura-modulowa/ograniczniki-mocy. Nie wiem jednak, czy to rozwiązanie dla mnie. Może ktoś miał z tym styczność? |